19 Ocak 2017 Persembe - 01:40:28

Sanatcı Habibe Bozkır Vezirköprü'de klip çekecek PDF Yazdır e-Posta
Salı, 13 Temmuz 2010 06:34

Türk halk müziği sanatçısı Habibe Bozkır Samsun’un Vezirköprü İlçesinde semavere kılıp çekecek. 

Geçtiğimiz günlerde çıkardığı son albümüyle büyük çıkış yakalayan Vezirköprülü Türk Halk Müziği sanatçısı Habibe Bozkır,  son albüm de yer alan  “Yar semaver gibisin “ adlı türküye ilk klipini Vezirköprü’de temmuz ayı içersinde çekecek.

Söz ve Müziği  Vezirköprülü bestecilerden Mümin Üstün’e ait olan Vezirköprü’nün sembolü olan Semaverle aynı adı taşıyan türkünün klip çekimleri için  temmuz ayı içersinde Vezirköprü’ye gelecek olan Habibe Bozkır , Samsun ve Vezirköprü halkının desteklerini beklediklerini ifade ederek yapılacak çekimlerde Vezirköprü’nün ve semaverin tanıtımına katkı sağlamak amacı ile böyle bir karar aldıklarını belirtti.

 

Son albümünü ilk kez Tekir Yaylasındaki Piknik Şöleninde seslendiren sanatçı  İlk Klip çekimini de Vezirköprü’nün Kunduz ormanı ,Şahinkaya Kanyonu  ve tarihi mekanlarından bedesten de bulunan semaverciler çarşında yapacak.


Yorumlar  

 
-1 #7 Ziyaretçi 22-03-2011 16:43
sinoptan çıktım yola
Alıntı
 
 
0 #6 Ziyaretçi 22-03-2011 16:41
habibe abla sesin çok güzel bende sanatçı olmak istiyorum sesin sırrı ne acaba...her bilgisayarı açtığımda o güzel sesinizi duymak için tekrar tekrar dinliyorum.ayrıca beyşehirin yunuslar köyünede selamlarımı iletiyorum.lütfen bir programda sizde canım köyüme selamlarınızı gönderin.bide en çok tamam mı ve sinoptan çıktım yola şarkılarınızı çok sevdiğim için babama cdnizi aldırdım KENDİNE İYİ BAK HABİBE ABLAM.... habibe isminin anlamı,seven,se vgili,dost
Alıntı
 
 
0 #5 Ziyaretçi 15-07-2010 11:00
Neden bu işe siyaseti katıyorsunuz anlamadım ne alaka.İlçemizi tercih ettikleri için minnet duymamız gerekir (ilçemizin ve semaverimizin tanatımı,reklam ı açısından) biz bi semaverimize bile sahip çıkamadık evet biz değerlerimize sahip çıkamıyoruz maalesef bu durumda da hiçbirimiz samsunun geri kalmış unutulmuş ilçesi olmaktan şikayet etmeyelim biz dahada geri kalmaya mahkumuz böyle devam ederse.
Alıntı
 
 
+1 #4 Ziyaretçi 14-07-2010 12:21
Bir önceki yorumumda Habibe BOZKIR'A Vezirköprü halkının destek vermesi gerektiğini yazmıştım bu destek maddi veya sponsorluk anlamında anlaşılmasın. Tamamen ilgi ve bilgi anlamındadır.Memleketimizden Ulusal bir sanatçı hemşerimizin olması gurur kaynağıdır. Kendilerine sevgi ve selamlarımı gönderiyorum.
Alıntı
 
 
0 #3 Ziyaretçi 14-07-2010 03:53
sadık edisinen hasan tunçu ve zühtü tokuda oynatsın iyi tanıtım olur yetmese talip karaca var suat binici nibrasettin kiper nasıl olsa hepsi sadık edise çalıştılar ve finalde tüm ak partililere harmandalı oynatsınlar
Alıntı
 
 
0 #2 Ziyaretçi 13-07-2010 12:16
Tüm Vezirköprü'lüleri gurur kaynağımız olan Habibe BOZKIR' a destek vermeye çağırıyoruz. Önce kendi değerlerimize sahip çıkmamız gerektiğini düşünüyorum çünkü "KENDİ DEĞERLERİNE SAHİP ÇIKMAYAN MİLLETLER, KÜLTÜR EMPERYALİZMİN RÜZGÂRINDA SAVRULUR GİDERLER" e anlayanlara tabi. Herkese Saygılar
Alıntı
 
 
0 #1 Ziyaretçi 13-07-2010 12:15
Helal olsun sana Hemşerim, bu zamana kadar herhangi bir etkinlik ve şölen için memleketinden teklif almadığın halde sırf Vezirköprü'nün ve semaverin tanıtımı amacıyla gelip ilçemizde klip çekerek bizi onurlandıracaks ın. Bu tarih kokan, tarihte bir dönem olan bu küçük şiirin ilçemizi Vezirler Diyarını tercih ettiğiniz için sana, Hem Ajansa, Menajerin Sayın Musa TUZLU'ya ve sponsorlarına sonsuz teşekkürler.
Alıntı
 

Yorum ekle

Yorumunuz Admin Onayından Sonra Yayınlanacaktır.

FİRMA REHBERİ